Looking for polish players

Discussion in 'Call me maybe?' started by Croc, 2014-02-15.

1. Croc

Croc Survivor Leaderboard

Hello,

I'm looking for experienced polish players to play with. PM me or write here.

2. TheftMe

TheftMe Shipwrecked

You can play with me if u want :p

3. Croc

Write me somethink about yourself. Experience, time to playing, age, etc

4. seng1v

seng1v Shipwrecked

Ill play ive been playing for awhile now and im pretty good at the game but new to the Dayzero mod ive got 350 or so hours into the game soo let me know if you want to team up

5. Croc

How often can you play?

6. seng1v

seng1v Shipwrecked

Ummm alot

7. Croc

Up. Szukam osób aktywnych i dorosłych oraz takich co ogarniają bardzo dobrze co i jak i wiedzą jak wyjść z południa. PM or e-mail me

8. Croc

up

9. Slizu

Slizu Shipwrecked Leaderboard

Ja również szukam jakiejś ekipy do grania.
    Wszystko ogarniam bez najmniejszego problemu - spore doświadczenie z DayZ i DayZero.

10. [A-T]CLU

[A-T]CLU Scavenger Leaderboard

@Slizu : sobota 6.12 godzina 14:00 ?

@Croc : możemy zagrać zarezerwuje sobie chwile w zero.

Last edited: 2014-12-02
  11. Croc

12. Croc

Aktualne

13. Wojtuś

Wojtuś Shipwrecked

Siema, możemy razem pograć, dużo grałem parę miesięcy temu, mam pochowane skrzynie ze sprzętem (6 winchesterów, kupe amunicji i granat !) 2 traktory motor i 4 rowery. Mam rozpracowane lotnisko w Bałocie, a wieczorem możemy razem lootować fabryki i naprawiać pojazdy. Kiedyś strąciłem helikopter i w nim było pełno broni ale mnie zabili.

14. Flame81

Flame81 DayZero Stream-king/babydad Leaderboard Staff Member Gamemaster Forum Moderator

Aby skorzystać z uniwersalnego języka angielski, więc wszyscy możemy zrozumieć w przyszłości . Zapraszamy do DayZero , najlepszy mod mod .

In english: Please use the universal language of english so we all can understand you in the future. Welcome to DayZero, the best mod of the mod.

Rawryy likes this.
  15. Croc

Cool. Now scroll up and read thread before you will write somethink here. Thx

Btw. I'm here since few years so don't need to welcome me.

JackZNU likes this.
  16. Flame81

Flame81 DayZero Stream-king/babydad Leaderboard Staff Member Gamemaster Forum Moderator

Oh, I forgot the quote. Its to the man above my message. Greetings!

17. Croc

No problem bro. This guy is fast nick made just to troll me. You can easily ban him :)

Amazur likes this.
  18. Amazur

Amazur Scavenger Leaderboard

Pięćset godzin w Armie 2 OA. Gram właściwie odkąd Arma 2 wyszła. Co do DayZ - przegrałem na nim może ~350h. Strzelać umiem, ale właściwie dopiero dzisiaj dołączyłem do społeczności DayZero. Myślę że można coś razem pograć.

Croc likes this.
  19. Croc

Super. Chętnie spróbuję. Zapoznaj się z mapą i modem i będziemy biegać:)

20. Croc

Share This Page

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice